brusivo-e.cz

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

OK FLEX - Brousící lamelové kotouče s upínacím otvorem

 

OK FLEX (A) smirkový

OK FLEX (A)

Materiál zahraniční výroby

OK FLEX (A) smirkový - Lamelový kotouč s rovnými lamelami pro opracování povrchu. Vějířovité, radiálně uspořádané lamely se přispůsobují obrysu obrobku. Lamelové kotouče se skládají z mnoha smirkových lamel. Ty jsou zapuštěny do speciální pevné hmoty a sevřeny ocelovými disky. Oblast použití: dřevo, kov, umělá hmota, barva/lak/tmel

 

OK FLEX (D) abrasivní (scotch-brite)

OK FLEX (D)

OK FLEX (D) abrasivní (scotch-brite) - Abrazivní brousící kotouče jsou určeny pro matové broušení legovaných ocelí, jemné broušení stříbra, hliníku a mosazi, vč. broušení oxidovaných vrstev na deskách tištěných spojů v elektroprůmyslu. Brousící kotouče lze uplatnit také při jemném broušení dřeva, plastických hmot a lakovaných povrchů. Abrazivní brousící kotouče se skládají z mnoha abrazivních lamel. Ty jsou zapuštěny do speciální pevné hmoty a sevřeny ocelovými disky.

 

OK FLEX (Dk) kombinovaný abrasiv+smirek (1:1)

OK FLEX (Dk)

OK FLEX (Dk) kombinovaný abrasiv+smirek (1:1) -  Lamelový kotouč z abrazivního rouna kombinovaný s brusným plátnem. Je určen pro matové broušení legovaných ocelí, jemné broušení stříbra, hliníku a mosazi, vč. broušení oxidových desek tištěných spojů v elektroprůmyslu. Své vynikající vlastnosti uplatní také při jemném broušení dřeva, plastických hmot a lakovaných povrchů. Lamelový kotouč z abrazivního rouna kombinovaný s brusným plátnem se skládá z mnoha abrazivních a smirkových lamel. Ty jsou zapuštěny do speciální pevné hmoty a sevřeny ocelovými disky. Kombinace jiných zrnitostí než je uvedeno v nabídce, na objednávku.


OK FLEX (E) řasený

OK FLEX (E)

OK FLEX (E) řasený -  Lamelový kotouč z smirkového plátna. Má své využití pro opracování silně profilovaných dílů. Je vyroben z smirkového plátna vybrané zrnitosti. Lamely jsou podélně rozříznuty a vysoce flexibilní. Lamely jsou zapuštěny do speciální pevné hmoty a sevřeny ocelovými disky.

 

 

free pokerfree poker
(c) 2013 - 2014 Brusiva-E
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořilo studio Progress-Media